Dúfame, že Vy aj Vaša posteľ sa dočkáte dlhého a príjemného života, a práve preto pri nákup postelí Hästens poskytujeme veľmi dlhú záruku, presnejšie 25 rokov. Zaviazať sa na štvrťstoročí môžeme len vďaka skúsenostiam získaným počas 150 rokov našej výrobnej praxe.

Štvrťstoročná záruka, týkajúca sa poškodenia pružín a rámu, pre nás neznamená nič nové. Postele s touto zárukou dodávame už mnoho rokov a ako najstarší výrobca postelí vo Švédsku to považujeme za svoju povinnosť. Všetko naše úsilie smeruje k tomu, aby naše postele vydržali čo najdlhšie. Posteľ Hästens, ktorú si kúpite v roku 2010, je teda zárukou ošetrená až do roku 2035.

A ak Vaša posteľ vydrží rovnako dlho ako postele našich spokojných zákazníkov, ktorí nám píšu, nie je vylúčené, že v nej budete spať aj po roku 2040. Všetky majstrovské diela nesú podpis svojho stvoriteľa a rovnako je to u každej postele Hästens, ktorá opustí našu továreň v Koping. Všetky naše postele bez výnimky majú vlastné výrobné číslo.

 

Každá záruka je podpísaná majstrom, ktorý danú posteľ vyrobil. Firma Hästens vyrába postele výhradne pod chráneným názvom Hästens. Neuchylujeme sa ku kompromisom a jednoduchším variáciam. Ak stojíte o pohodlnú posteľ, v ktorej budete môcť spať niekoľko rokov, potom sa pri nákupe postele Hästens presvedčte, že ide skutočne o originál.

Neváhajte investovať do pravej postele, s ktorou budete spokojní, a sami sa rozhodnite, ako dlho si ju chcete ponechať. Ak s ňou chcete žiť dlho, je skutočne dôležité, aby ste si vybrali tú pravú a tým najlepším spôsobom je si ju vyskúšať. Až si vyskúšate všetky modely a všetky úrovne tvrdosti, ste pripravení vybrať si z našej ponuky tú pravú, na ktorej chcete odpočívať. Modely, ktoré ponúkame, majú rôzne vlastnosti vyvinuté tak, aby boli schopné vyjsť v ústrety požiadavkam všetkých typov zákazníkov. Len Vy rozhodujete, ktorý model Vám najviac vyhovuje. Akonáhle sa pre nejaký rozhodnete, starostlivo zvoľte správnu tvrdosť matraca. Vyskúšajte všetky, aby ste si boli úplne istí.