vividus corner

O posteli Vividus

Majstrovskí remeselníci a vývojoví pracovníci firmy Hästens strávili dva roky experimentovaním s rôznymi kombináciami konských vlasov, bavlny, ľanu a vlny, aby našli dokonalú rovnováhu. Výsledkom je posteľ, ktorá Vaše telo nadnáša a poskytuje mu náležitú oporu, ale zároveň mu umožňuje príjemne sa zaboriť a odpočívať.

Bez kompromisov

Táto posteľ je vyrábaná výhradne ručne za použitia osvedčených metód, techník a najkvalitnejších prírodných materiálov. Pri vývoji postele Vividus nedošlo k žiadnym kompromisom, naopak sme vychádzali z našej kvalifikácie získanej na základe 150 ročnej skúsenosti. Dnešní remeselníci čerpali z poznatkov niekoľkých generácií majstrov a z ich starostlivého dodržiavania kvalitatívnych meradiel.

Po mnohých rokoch skúseností s prácou s prírodnými materiálmi sme získali bezprecedentné vedomosti o vlastnostiach týchto materiálov a ich charakteristických vlastnostiach. Všetky tieto skúsenosti sa potom premietli do vytvorenia postele Vašich snov menom Vividus.

Tradičné remeslo

Pri výrobe postele Vividus využili najskúsenejší a najzručnejší majstri pracujúci pre Hästens remeselné techniky, ktoré sa pri výrobe švédskeho nábytku používajú od 50. rokov 19. storočia. Mnohé z týchto techník upadli do zabudnutia s rozmachom industrializácie a strojovej výroby.

160 hodín potrebných na výrobu jedinej postele

Použitie tradičných remeselných techník zaručuje vysokú kvalitu. Výrobe postele Vividus venujeme tú najväčšiu starostlivosť – každý kus je vyrábaný na zákazku podľa špecifikácie zákazníka a jeho výroba trvá 140-160 hodín. Posteľ Vividus predstavuje investíciu do kvalitnejšieho života.