images/kategorie/vividus_env3.jpg

Hästens Vividus

Každá jedna posteľ Vividus je unikátna. Jej výroba trvá od 140 do 160 hodín, a je výlučne vyrobená ručne z tých najkvalitnejších prírodných materiálov. Je to skutočné majstrovské dielo, vyrobené na zákazku podľa individálnych potrieb a preferencií s podpisom špecialistov z Hästens.


vividus corner

O posteli Vividus

Majstrovskí remeselníci a vývojoví pracovníci firmy Hästens strávili dva roky experimentovaním s rôznymi kombináciami konských vlasov, bavlny, ľanu a vlny, aby našli dokonalú rovnováhu. Výsledkom je posteľ, ktorá Vaše telo nadnáša a poskytuje mu náležitú oporu, ale zároveň mu umožňuje príjemne sa zaboriť a odpočívať.

Bez kompromisov

Táto posteľ je vyrábaná výhradne ručne za použitia osvedčených metód, techník a najkvalitnejších prírodných materiálov. Pri vývoji postele Vividus nedošlo k žiadnym kompromisom, naopak sme vychádzali z našej kvalifikácie získanej na základe 150 ročnej skúsenosti. Dnešní remeselníci čerpali z poznatkov niekoľkých generácií majstrov a z ich starostlivého dodržiavania kvalitatívnych meradiel.

Po mnohých rokoch skúseností s prácou s prírodnými materiálmi sme získali bezprecedentné vedomosti o vlastnostiach týchto materiálov a ich charakteristických vlastnostiach. Všetky tieto skúsenosti sa potom premietli do vytvorenia postele Vašich snov menom Vividus.

Tradičné remeslo

Pri výrobe postele Vividus využili najskúsenejší a najzručnejší majstri pracujúci pre Hästens remeselné techniky, ktoré sa pri výrobe švédskeho nábytku používajú od 50. rokov 19. storočia. Mnohé z týchto techník upadli do zabudnutia s rozmachom industrializácie a strojovej výroby.

160 hodín potrebných na výrobu jedinej postele

Použitie tradičných remeselných techník zaručuje vysokú kvalitu. Výrobe postele Vividus venujeme tú najväčšiu starostlivosť – každý kus je vyrábaný na zákazku podľa špecifikácie zákazníka a jeho výroba trvá 140-160 hodín. Posteľ Vividus predstavuje investíciu do kvalitnejšieho života.

 

vividus cross

Veľkosti
Posteľ Vividus sa vyrába na objednávku a je možné si ju objednať v akejkoľvek veľkosti. Ak máte špeciálne požiadavky obráťte sa na svojhu predajcu Hästens na Slovensku. 
 

Tvrdosť
Môžete si objednať: soft, medium alebo firm springs.

Výška
Výška postele Vividus je 64cm a spolu s vrchným matracom 71cm.

Záruka 
25-ročná písomná záruka na poškodenie pružín a rámu odo dňa dodania. 

svartruta blaruta grafitgra gronruta graruta limeruta
rodruta s12 silverruta svartsvart brun marin
sand vitruta vinrod gulruta mellanbla  

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.