images/kategorie/vividus_env3.jpg

Hästens Vividus

Každá jedna posteľ Vividus je unikátna. Jej výroba trvá od 140 do 160 hodín, a je výlučne vyrobená ručne z tých najkvalitnejších prírodných materiálov. Je to skutočné majstrovské dielo, vyrobené na zákazku podľa individálnych potrieb a preferencií s podpisom špecialistov z Hästens.


vividus corner

O posteli Vividus

Majstrovskí remeselníci a vývojoví pracovníci firmy Hästens strávili dva roky experimentovaním s rôznymi kombináciami konských vlasov, bavlny, ľanu a vlny, aby našli dokonalú rovnováhu. Výsledkom je posteľ, ktorá Vaše telo nadnáša a poskytuje mu náležitú oporu, ale zároveň mu umožňuje príjemne sa zaboriť a odpočívať.

Bez kompromisov

Táto posteľ je vyrábaná výhradne ručne za použitia osvedčených metód, techník a najkvalitnejších prírodných materiálov. Pri vývoji postele Vividus nedošlo k žiadnym kompromisom, naopak sme vychádzali z našej kvalifikácie získanej na základe 150 ročnej skúsenosti. Dnešní remeselníci čerpali z poznatkov niekoľkých generácií majstrov a z ich starostlivého dodržiavania kvalitatívnych meradiel.

Po mnohých rokoch skúseností s prácou s prírodnými materiálmi sme získali bezprecedentné vedomosti o vlastnostiach týchto materiálov a ich charakteristických vlastnostiach. Všetky tieto skúsenosti sa potom premietli do vytvorenia postele Vašich snov menom Vividus.

Tradičné remeslo

Pri výrobe postele Vividus využili najskúsenejší a najzručnejší majstri pracujúci pre Hästens remeselné techniky, ktoré sa pri výrobe švédskeho nábytku používajú od 50. rokov 19. storočia. Mnohé z týchto techník upadli do zabudnutia s rozmachom industrializácie a strojovej výroby.

160 hodín potrebných na výrobu jedinej postele

Použitie tradičných remeselných techník zaručuje vysokú kvalitu. Výrobe postele Vividus venujeme tú najväčšiu starostlivosť – každý kus je vyrábaný na zákazku podľa špecifikácie zákazníka a jeho výroba trvá 140-160 hodín. Posteľ Vividus predstavuje investíciu do kvalitnejšieho života.

 

vividus cross

Veľkosti
Posteľ Vividus sa vyrába na objednávku a je možné si ju objednať v akejkoľvek veľkosti. Ak máte špeciálne požiadavky obráťte sa na svojhu predajcu Hästens na Slovensku. 
 

Tvrdosť
Môžete si objednať: soft, medium alebo firm springs.

Výška
Výška postele Vividus je 64cm a spolu s vrchným matracom 71cm.

Záruka 
25-ročná písomná záruka na poškodenie pružín a rámu odo dňa dodania. 

svartruta blaruta grafitgra gronruta graruta limeruta
rodruta s12 silverruta svartsvart brun marin
sand vitruta vinrod gulruta mellanbla