Vybrať si posteľ je jednoduché

Vaša posteľ je nesmierne dôležitá pre váš spánkový režim, a preto by ste si ju mali vyberať veľmi starostlivo. Obvykle hovoríme, že tú správnu posteľ ste našli vo chvíli, keď si ani neuvedomujete, že v nej ležíte.

V Hästens sa zároveň snažíme ponúknuť tú najlepšiu posteľ v každej cenovej kategórii. Chceme, aby ste si na nich dobre pohoveli a nechali svoje telo vybrať si tú pravú!

Na veľkosti záleží

Z tej pravej postele budete vstávať maximálne oddýchnutí. V tomto kontexte môže byť veľkosť postele dôležitejšia, než si myslíte. Posteľ musí byť dostatočne rozmerná na to, aby ste sa v nej mohli natiahnuť a otáčať.

Postele Hästens dodávame vo všetkých štandardných švédskych veľkostiach – šírkach 90-120 cm a dĺžkach 200, 210 a 220 cm. Iné veľkosti dodávame na zakázku.

 

hastens-accesories-hero

 

 

Mäkká, stredne tvrdá, alebo tvrdá?

Ak máte pocit, že posteľ, ktorú skúšate, je príliš mäkká alebo príliš tvrdá, potom pre Vás rozhodne nie je tá pravá. Ako sa v nej cítite? Ak máte pocit, že ste sa do nej zaboril, je príliš mäkká. Ak sa nezaboríte vôbec a len ležíte na povrchu, je príliš tvrdá.

Správna posteľ je tá, do ktorej si ľahnete, namiesto toho, aby ste ležali na nej alebo sa do nej prepadli. Tá pravá posteľ je pohodlná a poskytuje Vám potrebnú podporu, ktorú potrebujete ku kvalitnému nočnému oddychu. Len z takej budete vstávať oddýchnutí a omladení.

Pri výbere postele sa riaďte štyrmi jednoduchými krokmi

V našich obchodoch sa vždy najskôr poraďte s predavačmi. Sú vyškolení tak, aby Vám svojimi otázkami a posúdením polôh, v ktorých spíte, pomohli nájsť tú pravú posteľ.

Neponáhľajte sa. K vyskúšaniu rôznych druhov postelí potrebujete najmenej pol hodiny. Skúste si na nich oddýchnuť a uvoľnite si oblečenie. Ľahnite si v polohe, v ktorej bežne spíte.

Než sa definitívne rozhodnete, vždy porovnávajte dve rôzne tvrdosti rovnakého modelu.

Ak si stále nie ste istí, vždy voľte trochu vyššiu tvrdosť.