NOVÁ RUČNE PREŠÍVANÁ POSTEĽ
Hästens Luxuria
 
luxuria pdf
 Po šesť generácií vyrábame všetky naše prírodné postele
s ohľadom pre vaše pohodlie. Hästens Luxuria
prináša dokonalý komfort pri spánku.
 
Hästens Luxuria je výnimočne pohodlná posteľ, ručne plnená konským vlasom
a dôkladne volenými prírodnými materiálmi. Je neuveriteľne pružná i vďaka unikátnemu
patentovanému pružinovému systému Hästens v kombinácii s prírodnou
výplňou. Luxuria má elastické čalúnenie, ktoré zaručuje vyššiu pružnosť a na bokoch
matraca má úchyty.. Je to posteľ, ktorá povznesie váš spánok a vaše pohodlie do
celkom novej dimenzie. Bavlna, ľan a česaná vlna sú materiály pochádzajúce z prírody
– práve tak ako Vy. Bude sa vám dobre zaspávať s pocitom, že vaša posteľ neobsahuje
ani náznak polyuretánu, latexu a kaučuku. Prírodný materiál vydrží viac!

Vaša posteľ Hästens by mala vydržať prinajmenšom tak dlho, ako budete chcieť vy sami.
Naša písomná záruka sa vzťahuje na poškodenie pružín alebo rámu po dobu 25 rokov.
Pri bežnom používaní by však mala vaša posteľ vydržať podstatne dlhšie. Pri štandardnom
užívaní sa nič nezlomí – bez ohľadu na to, ako dlho budete posteľ používať.

Všetky postele podrobujeme skúške vo vlastnom laboratóriu na testovanie,
a môžeme potvrdiť, že naše postele prešli prísnymi testami. Pokiaľ je nám známe,
ide o najprísnejšie testy únavy materiálu vo Švédsku, i vo svete. Nie sme si však istí,
či naše testovacie zariadenie vydrží toľko ako naše postele!

 160-ročná tradícia 

 

Už od roku 1852 Hästens vyrába tie najlepšie postele pre vaše sny. Naše metódy sme zdokonaľovali po desaťročia, aby sme majiteľom postelí Hästens garantovali veľa nocí strávených pohodlným a príjemným spánkom, bez ohľadu na to, či žijete na zámku, alebo na chate. Firma Hästens sa prvýkrát stala oficiálnym dodávateľom švédskeho kráľovského dvora v roku 1952 a je nám cťou, že naše výrobky objednáva dodnes.

Od 80. rokov 17. storočia, kedy sme začali matrace vyrábať, sa náš postoj v ničom nezmenil – používame iba najkvalitnejšie prírodné materiály a iba tú najkvalitnejšiu remeselnú prácu. Ak je cieľom vyrábať najpohodlnejšie postele na svete, žiadna iná metóda výroby neobstojí.

V roku 2006 Švédska obchodná rada udelila firme Hästens Výročnú cenu za export. Majiteľ firmy Jan Ryde toto ocenenie prijal priamo z rúk kráľa Karla XVI.

65185 462169773841677 553809853 n

 

 

 Ručná remeselná výroba

 

Skutočné umenie je vytvorené rukou človeka, a preto výraz „mechanizácia“ v hierarchii Hästens príliš veľa neznamená.

Postele Hästens sú totiž vyrábané ručne, a práve to zaručuje ich najvyššiu kvalitu. Majstrovskú zručnosť remeselníka pri výrobe postele nedokáže nahradiť žiaden stroj. Hoci strojová výroba môže byť lacnejšia, naše osvedčené a odskúšané metódy dokázali, že ľudské ruky to vždy dokážu lepšie.

Naša ručná výroba tak zároveň zahŕňa odhodlanie, vášeň, záujem, ambíciu a lásku a v neposlednom rade i odhodlanie vytrvalého človeka nevytvoriť niečo, načo by nemohol byť patrične hrdý. Naši remeselníci vyrábajú postele krok za krokom použitím prírodných materiálov. Jednotlivé časti sú potom v záujme najlepšieho konečného výsledku manuálne aj zostavené. 

 hastens bed customised handmade-e1344426233600

 100% prírodné materiály

Jedinečnou esenciou postelí Hästens sú čisto prírodné materiály, ktoré pochádzajú z obnoviteľných zdrojov a sú v prírode rozložiteľné - bavlna, vlna, ľan, konské vlasy, perie, borovica, vďaka ktorým vaša posteľ voľne dýcha. Rámy sa vyrábajú výlučne z tvrdého a vysoko kvalitného dreva. Matrace sú ručne zošívané ľanovými niťami a spĺňajú najvyšší komfort a kvalitu. Na základe dlhoročných skúseností a vylepšovania „know-how“, matrace sú niekoľkokrát prešívané, čím zaručujú stabilitu a tvar daného matracu. Vďaka tejto filozofii nenájdete v posteliacg Hästens syntetickú penu ani lepidlo.  Navyše všetky materiály sú hypoalergénne a hygienicky nezávadné, čím predstavujú ideálnu voľbu pre alergikov, keďže počas výrobného procesu prichádza k odstraňovaniu všetkých baktérií a alergénov.

Vďaka prírodným materiálom a stavbe týchto postelí môžete spať pokojne celú noc neprerušovane. Zúčastňujú sa na tom viaceré elementy, ako napríklad prírodné látky, ktoré reagujú na teplotu vašeho tela, vetracie otvory, ktoré odvádzajú vlhkosť a zlepšujú sviežosť, husto naplnený výplňový materiál, jemné látky a precízne šitie, ktoré zabezpečujú najvyššie štandardy hygieny a pohodlia. Je to zaručená garancia harmónie a súľadu prírody vo vašej posteli. 

2000t gotland-06 25 1 

 

 

 Posteľ na mieru

 

Tým že postele Hästens sú vyrábané na mieru, nielenže máte možnosť vybrať si tú vašu po vizuálnej stránke ako napríklad nožičky postele, čelo postele, farba poťahovej látky, ale hlavne podľa vašej potreby, ako tvrdosť a skladba postele na základe nastavenia pružín v spodnom ráme, aby vyhovoval stavbe vášho tela, polohe v spánku a efektívnemu rozloženiu hmotnosti. Jedine takouto cestou si zaručíte komfort po celú noc a následne skvelú formu počas celého nasledujúceho dňa.

Je jednoducho len na vás a na vašich individuálnych predstavách ako si ju navrhnete a preberiete tak zodpovednosť za svoje spanie.

Tak ako je každý jeden z nás individuálnou osobnosťou, rovnako aj vaša posteľ je osobitne navrhnutá, aby vyhovovala najmenším detailom vášho spánku, ako napríklad poloha. Niekto z nás rád spí na chrbte, ďalší zasa na bruchu a iný naboku. Preto pri výbere typu a tvrdosti vašej postele je dôležitý čas, ktorý si nájdete na otestovanie jednotlivých vyhovujúcich parametrov u renomovaných predajcov.

Pre náročnejších klientov je tu možnosť polohovateľných matracov pre absolútne pohodlie v akomokoľvek detaile. Na výber máte nekonečný výber nastavení, s ktorými budete mať pocit, že vám takmer nič nechýba. Je to jednoducho komfort šitý na mieru, a preto sa odvážime povedať, že je to investícia, ktorá sa vám niekoľkonásobne vráti počas celého života. 

 

Screen-Shot-2013-03-10-at-6.36.22-PM 

 

Životnosť a garancia

Už viac ako jedno storočie vám renomovaných značka Hästens prináša kvalitu s najvyššou garanciou. Garancia pri takýchto posteliach je okolo 25 rokov a týka sa poškodenia pružín a rámu. Všetko úsilie smeruje k tomu, aby postele vydržali čo najdlhšie a preto sú použité na výrobu len tie najkvalitnešie materiály. Každá jedna posteľ nesie podpis svojho stvoriteľa a má svoje vlastné výrobné číslo, ktoré zaručuje originalitu jedinečnosti a kvality.

 

Údržba

Narozdiel od typických postelí a ich údržbe najmä čo sa vyležaných matracov týka, postele Hästens zaručujú komfort matracov po celých 25 rokov i viac. Ich údržba nie je nijak komplikovaná, čo je potrebné z času na čas však pretočiť stredný matrac pri kontinentálnych posteliach, aby ste si udržali tvar a komfort matracu aj naďalej pre vašu najvyššiu spokojnosť. 

 

Limited workshop 0692 portrait L copy

LE campaignpage EN price USD

S hrdosťou vám predstavujeme limitovanú edíciu Hästens Platinum, elegantnú kontinentálnu posteľ, inšpirovanú vzácnym platinovým kovom, prešívaním so striebornými niťami a úžasnou zrnitou textúrou. Hästens po prvýkrát prichádza na trh s noblesným vyjadrením ručne vyrábaných postelí z čisto prírodných materiálov, pre tých, čo túžia po niečom neobyčajnom. 
 
 NOVINKA!!! - Zľaďťe si svoju spáľňu s Hästens Vividus Collection

 

 

 

 

 

   

 

 

Vrchné matrace | Nožičky | Čelá postelí

 2000T-Anniversia-gavel-0198 S

Hästens Anniversia čelo
h. 10 cm, v. 134 cm

Farby
Koža farby koňaku
Koža čokoládovohnedá
Koža čierna

Hästens Anniversia bola navrhnutá pri príležitosti nášho 160. výročia a oslavuje naše korene, keď sme vstúpili na trh výrobou jazdeckých sediel. Anniversia dodá vašej spálni prekrásny vintage vzhľad. Bližší pohľad vám odhalí dokonale prevedené detaily, napríklad nádherné ručné prešitie. Posteľové čelo s koženým poťahom časom získa efektnú patinu a prinesie vám pocit vyrovnanosti a harmónie.

Šírka postele
180 cm
King 193 cm
200 cm
210 cm

 

Koža farby koňaku

Anniversia-gavel-0187pg COGNAC 160px

Koža čokoládovohnedá

Anniversia-gavel-0187pg CHOCOLATE

Koža čierna

Anniversia-gavel-0187pg BLACK 

Harmoni

Postelové čelo Harmoni
šírka 5 cm, výška 95 cm

Poťah
Môžete voliť medzi všetkými odtieňmi kockovaných vzorov Hästens, Hästens plátna, Hästens vlny, Hästens S12 a ďaľších ponúkaných poťahov.

Upevnenie
Hästens Harmoni je možné upevniť na posteľ alebo na stenu.

Design
Jack Ryde

Výška postele
90 cm
105 cm
120 cm
140 cm
160 cm
180 cm
210 cm

Harmoni

 

Postelové čelo Harmoni pre model 2000T
šírka 5 cm, výška 125 cm

 

Poťah
Môžete voliť medzi všetkými odtieňmi kockovaných vzorov Hästens, Hästens plátna, Hästens vlny, Hästens S12 a ďaľších ponúkaných poťahov.

 

Upevnenie
Hästens Harmoni je možné upevniť na posteľ alebo na stenu.

 

Design
Jack Ryde

 

Výška postele
90 cm
105 cm
120 cm
140 cm
160 cm
180 cm
210 cm 

DavidNougatBok

 

Postelové čelo David
šírka 5 cm, výška 95 cm

 

Poťah
Môžete voliť medzi všetkými odtieňmi kockovaných vzorov Hästens, Hästens plátna, Hästens vlny, Hästens S12 a ďaľších ponúkaných poťahov.

 

Upevnenie
Hästens Harmoni je možné upevniť na posteľ alebo na stenu.

 

Design
Thomas Eriksson

 

 

Výška postele
90 cm
105 cm
120 cm
140 cm
160 cm
180 cm
210 cm

 

Vrchné matrace | Nožičky | Čelá postelí

 standardben bjork

Štandardné nohy prírodné
Borovica masív, Ø 6 cm

 

Výška
9cm, 16cm, 
23cm, 30cm

 
 standardben vit

Štandardné nohy biele
Borovica masív, Ø 6 cm

 

Výška

9cm, 16cm, 
23cm, 30cm

 
 standardben cherry

Štandardné nohy cherry
Borovica masív,  Ø 6 cm

 
 

Výška
9cm, 16cm, 
23cm, 30cm

standardben svart

Štandardné nohy čierne
Borovica masív,  Ø 6 cm

Výška
9cm, 16cm, 
23cm, 30cm

standardben bok

Štandardné nohy buk
Buk s olejovým náterom,  Ø 6 cm

Výška

9cm, 16cm, 
23cm, 30cm

standard ben mahogny

Štandardné nohy mahagón
Mahagón s olejovým náterom, Ø 6 cm

Výška
9cm, 16cm, 23cm

fyrkantsben bok

Štvorhranné nohy dub s olejovým náterom
Dizajn Thomas Eriksson, 5.3x5.3cm

Výška
9cm, 16cm, 23cm

fyrkantsben ek

Štvorhranné nohy s ochrannou hliníkovou pätou
Ochranná hliníková päta.
Dizajn Thomas Eriksson, 5.3x5.3 cm

Výška

9cm, 16cm, 23cm

fyrkantsben alusko bok

Štvorhranné nohy s ochrannou hliníkovou pätou, dub s olejovým náterom
Ochranná hliníková päta.
Dizajn Thomas Eriksson, 5.3x5.3 cm

Výška
9cm, 16cm, 23cm

fyrkantsben alusko ek

Štvorhranné nohy s ochrannou hliníkovou pätou, dub s olejovým náterom
Ochranná hliníková päta.
Dizajn Thomas Eriksson, 5.3x5.3 cm

Výška
9cm, 16cm, 23cm

trumpetben bok

Trubkové nohy morený buk
Dizajn Thomas Ericsson
 Ø 8,3 cm

Výška
9cm, 16cm, 23cm

trumpetben ek

Trubkové nohy dub s olejovým náterom
Dizajn Thomas Ericsson 
Ø 8,3 cm

Výška
9cm, 16cm, 23cm

VÝPREDAJ SHOWROOMOVÝCH POSTELÍ

 

Hästens Superia

 

 Hastens Superia II naked

 predane

Hästens Excel II

 

Hastens Excel naked 

predane

Hästens Marquis

 

Hastens Marquis naked 

predane

Hästens 2000T II                  

 

 2000T II small v2

 vypredaj

Hästens Proferia

 

Proferia vinj 

predane

Hästens Luxuria

 

 Luxuria small

predane

Hästens Auroria

 

 Auroria vinj

 vypredaj

 Hästens Lenoria 

 

Lenoria vinj avkladd 

 predane

Hästens Novoria

 

Novoriauppredane

Hästens Comfortable II

 

 Comfortable II

 predane

 

 

 

 

Vrchné matrace | Nožičky | Čelá postelí

Top-mattresses2009 BV

BV

Bavlnený vrchný matrac

Rozmery: Všetky štandardné veľkosti majú dĺžku 200cm, 210cm alebo 220cm.

Dĺžky a šírky vyrábané na zákazku majú cenu určenú podľa nasledujúcej väčšej veľkosti + doplatok za “extra”.
Farba: Štandardná farba látky pre Hästens vrchné matrace je modrá kocka, ale je možné si zvoliť i inú farbu.

Výška 
približne 3cm

 

Top-mattresses2009 BJ

BJ

Vrchný matrac z konských vlasov (J-Konský vlas)

Rozmery: Všetky štandardné veľkosti majú dĺžku 200cm, 210cm alebo 220cm.

Dĺžky a šírky vyrábané na zákazku majú cenu určenú podľa nasledujúcej väčšej veľkosti + doplatok za “extra”.

Farba: Štandardná farba látky pre Hästens vrchné matrace je modrá kocka, ale je možné si zvoliť i inú farbu.

Výška 
približne 4cm

 

Top-mattress BJX

BJX

Vrchný matrac z konských vlasov (A-luxusný konský vlas)

Rozmery: Všetky štandardné veľkosti majú dĺžku 200cm, 210cm alebo 220cm.

Dĺžky a šírky vyrábané na zákazku majú cenu určenú podľa nasledujúcej väčšej veľkosti + doplatok za “extra”.

Farba: Štandardná farba látky pre Hästens vrchné matrace je modrá kocka, ale je možné si zvoliť i inú farbu.

Výška 
približne 5cm

 

 

Top-mattresses BJX

BJX Luxury

Vrchný matrac z konských vlasov (A-luxusný konský vlas)

Rozmery: Všetky štandardné veľkosti majú dĺžku 200cm, 210cm alebo 220cm.

Dĺžky a šírky vyrábané na zákazku majú cenu určenú podľa nasledujúcej väčšej veľkosti + doplatok za “extra”.

Farba: Štandardná farba látky pre Hästens vrchné matrace je modrá kocka, ale je možné si zvoliť i inú farbu.

Výška 
približne 5cm

 

topmattress TM4

TM4

Vrchný matrac z konských vlasov (J-konský vlas/A-luxusný konský vlas)

Rozmery: Všetky štandardné veľkosti majú dĺžku 200cm, 210cm alebo 220cm.

Dĺžky a šírky vyrábané na zákazku majú cenu určenú podľa nasledujúcej väčšej veľkosti + doplatok za “extra”.

Farba: Štandardná farba látky pre Hästens vrchné matrace je modrá kocka, ale je možné si zvoliť i inú farbu.

Výška 
približne 4cm

 

topmattress TM8

TM8

Vrchný matrac z konských vlasov (A-luxusný konský vlas)

Rozmery: Všetky štandardné veľkosti majú dĺžku 200cm, 210cm alebo 220cm.

Dĺžky a šírky vyrábané na zákazku majú cenu určenú podľa nasledujúcej väčšej veľkosti + doplatok za “extra”.

Farba: Štandardná farba látky pre Hästens vrchné matrace je modrá kocka, ale je možné si zvoliť i inú farbu.

Výška 
približne 8cm