images/kategorie/showroom.jpg

Služby

 

 

Po zakúpení postele Hästens naše služby nekončia. Akonáhle nám bude doručená vaša posteľ, náš tím sa postará o dovezenie a následné zmontovanie vami zakúpenej postele na mieste. Keďže našim poslaním je, aby ste od momentu kedy obdržíte "najlepšiu posteľ pre vaše sny" si užívali už len ničím nerušený spánok, ponúkame aj možnosť rozmontovania a vysťahovania vašej starej postele. 

Váš Hästens Team

 L-Hastens-Novoria-bed-is-handmade-in-Sweden-from-natural-materials

 

 

Údržba postelí Hästens je veľmi jednoduchá. Nevyžaduje si žiadne zložité procesy spojené s údržbou alebo výmenou matracov. Pri niektorých typoch postelí Hästens, najmä kontinentálnych však odporúčame 2 či 3-krát do roka pretáčanie stredného matracu z dôvodu pravidelného zaťažovania, keďže vrchná časť je oveľa viacej zaťažovaná než spodná, čím predĺžite životnosť svojej postele a prispejete tak k udržiavaniu každodenného komfortu. Vzhľadom nato, že táto časť postele patrí k výrazne ťažším a náročnejšie manipulujúcejším ponúkame vám naše služby kontroly postele spojené s pravidelným otáčaním matracu. 

Váš Hästens Team

 Hastens Luxuria continental-bed

 

Keďže náš Showroom sa nachádza mimo preplneného centra Bratislavy, môžeme vám zaručiť bezproblémové parkovanie bez akéhokoľvek hľadania voľného miesta. Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo v areáli Hollex Luxury Living. S cieľom poskytovania tých najkvalitnejších služieb a najvyššieho komfortu pre našich klientov demonštrujeme našu víziu "Náš zákazník, náš pán", a preto si môžete byť 100% istí, že rovnaký prístup a kvality služieb zažijete aj priamo v našom showroome, kde sa vás ochotne ujme jeden z našich školených predajcov. 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu
Váš Hästens Team

 67716 116079118453185 3643377 n