superia ii b

O Hästens Superia

Hästens Superia je – ako názov napovedá – posteľ, ktorá kvalitou predbehne všetky ostatné.
Pri jej vytváraní sme čerpali z našich 160 ročných skúseností.

Nový spôsob myslenia

Modelom Superia Hästens predstavuje nový typ postele. Superia sa od ostatných modelov líši svojou výškou. Bez nôh je vysoká 37 cm a so štandardnými nohami meria 53 cm.
Zvlášť tepelne spracovaný švédsky pružinový systém, vyvinutý v Hästens, tejto posteli zaručuje jemný a pružný povrch. Vďaka väčšej hĺbke pružín ju robí ešte pohodlnejšou.

Dokonalé remeselné spracovanie a dôkladná pozornosť venovaná každému detailu je na tejto posteli viditeľná všade: pevná konštrukcia rámu, robustné a presné sťahovanie látky, pružný strečový poťah na vrchnej strane s nádherne vtkaným znakom firmy Hästens – to sú detaily, vďaka ktorých je Superia posteľou na celý život.

Superia rozumie Vášmu telu

Vďaka exkluzívnemu výrobnému postupu a vysokej kvalite použitých materiálov tak získavate posteľ, ktorá sa dokonale prispôsobí Vášmu telu. Nech sa počas spánku pohybujete akokoľvek, stále spíte pohodlne.

Pružiny a materiál použitý na výplň vám poskytujú neprekonateľné pohodlie.

Bavlna, vlna a konské vlasy Vám zaručujú pocit, ako keby ste ležali na vzduchovom vankúši.

Púzdra, do ktorých je každá pružina uzavretá, umožňujú cirkuláciu vzduchu výplňovým materiálom smerom nahor. To znamená, že budete spať pri správnej teplote a vlhkosti, a to aj za horúcich letných nocí.