Hastens Marquis naked

 

Posteľ Hästens Marquis, tak ako každá iná posteľ značky Hästens, je vyrobená ručne s pomocou tých najjemnejších prírodných materiálov, ktoré majú certifikát Swan. Hästens Marquis obsahuje jedinečný pružinový systém chránený dvoma patentmi. Táto nová technológia, spolu s použitím prírodných materiálov, vám zabezpečí výbornú pružnosť a uvoľnenie napätia tým, že sa hlbšie zaboríte do postele a pružiny naďalej dokonale podopierajú vaše telo po celej dĺžke.

ROZMERY
Posteľ Hästens Marquis sa dodáva v štandardných rozmeroch, viď tabuľka. Ak však máte záujem o ešte väčší rozmer, kontaktujte prosím svojho predajcu, ktorý vám určí presnú cenu. Rozdelené spodné časti postelí sú dostupné už od veľkosti 160cm, 180cm, 210cm, King Size a CA King bez príplatku. Používajte Hästens VIP úchytky ak spájate spolu dve postele.

PEVNOSŤ

Je na vašom rozhodnutí, či si zvolíte posteľ Hästens Marquis s mäkkým, stredným, tvrdým alebo extra tvrdým pružinovým systémom. Cena sa navyšuje, ak máte v rámci jedného matraca rôznu tvrdosť, vzťahuje sa to na šírky postelí nad 160cm a viac. Upozorňujeme, že postele široké 160cm s rôznymi úrovňami pevnosti matraca sa môžu zdať opticky užšie na mäkšej strane.

VÝŠKA (približná)

Výška postele Hästens Marquis (vrátane 23cm štandardných nožičiek) je 49cm, vrátane BV 53cm, vrátane BJ 56cm a vrátane BJX alebo BJX Luxury 56cm.

NOHY

Nohy postele podľa vašeho výberu sú už zahrnuté v cene postele. Nevzťahuje sa to však na typ Base.

ZÁRUKA

Písomná záruka 25 rokov (od dátumu doručenia) na poškodenie pružín a rámu.

 Marquis White Final S

 

BJX Luxury VRCHNÝ MATRAC

1. Poťahová látka (100% bavlna)

2. Bavlna/vlna

3. Pravé konské vlasy

4. Bavlna/vlna

5. Pravé konské vlasy

6. Bavlna/vlna

7. Poťahová látka (100% bavlna)

RÁMOVÁ POSTEĽ

8. Poťahová látka (100% bavlna)

9. Bavlna/vlna

10. Pravé konské vlasy

11. Bavlna/vlna

12. Patentovaný pružiový systém, výška 13cm, vystužené pružiny pozdĺž okrajov a ľanové vatovanie v rohoch.

13. Ľan

14. Pružinový systém Hästens Deltabonell, výška 6.7cm.

15. Ľan

16. Výška 9.2cm, vystužený drevený ram z borovicového masívu. Spodná bavlnená vrstva zamedzuje prenikaniu prachu a umožňuje jednoduchšie vysávanie spodnej časti postele.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.