naturally corner
O posteli Marquis

Pohodlný typ Marquis je čisto prírodná posteľ. Všetky posteleHästens sú už po mnoho generácií vyrábané s rovnakou filozofiou. Vo výrobnom procese používame len tie najlepšie materiály a našich vlastných osvedčených remeselníkov. 
Jedinečný patentovaný systém dvojitých pružín Hästens dodáva posteli Hästens Marquis vynikajúcu pružnosť a odstraňuje stres a svalové napätie. Umožní vám tak hlbšie sa zaboriť do postele, pričom pružiny neustále poskytujú telu potrebnú podporu.


 

 

 

 

 

 

 

VÝHODY PRE ZDRAVIE


 Prírodné materiály majú mnoho výhod – vrátane schopnosti dokonale sa prispôsobiť tvaru tela a uľaviť napätie, a zároveň umožňujú cirkuláciu vzduchu počas spánku. Originálny plniaci materiál z konských vlasov je jedným z najpružnejších a najelastickejších dostupných plniacich materiálov, vďaka ktorému budete vždy spať pri ideálnej teplote. 
Vlna funguje ako najlepšia prirodzená jednotka na riadenie klímy. Keďže vlna má úžasnú schopnosť ohrievať aj chladiť, vždy si udržujete tú správnu teplotu. 
Bavlna má v každom smere pozitívne vlastnosti. Zrejme ste si všimli, o čo lepšie sa cítite v horúcich letných dňoch, keď máte na sebe tričko alebo blúzku z bavlny, a nie zo syntetického materiálu. Je to kvôli vynikajúcej schopnosti bavlny zabezpečovať vetranie. V tej správne posteli budete mať dobrý spánok v suchu a pohodlí.

PRÍRODNÉ MATERIÁLY – AKO INAK


Posteľ Hästens Marquis obsahuje bavlnu, vlnu a ľan – všetko sú to prírodné materiály. Presne ako vy. Preto sú pre telo pohodlné. 
Odo dňa, kedy sme vyrobili náš prvý matrac, sú pre nás prírodné materiály jedinou voľbou. Všetky prírodné materiály používané v posteliach Hästens sú prirodzene biologicky rozložiteľné. Posteľ sa dá recyklovať alebo bezpečne vrátiť do prirodzeného cyklu prírody.
Prírodný materiál vydrží viac!

 

 


 

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.