images/kategorie/Marquis_fade.jpg

Hästens Marquis

Tak ako ostatné postele Hästens, aj Hästens Marquis je vyrobená ručne pomocou jemných prírodných materiálov s certifikátom Swan. Hästens Marquis tároveň obsahuje jedinečný patentovaný systém dvojitých pružín Hästens. 

naturally corner
O posteli Marquis

Pohodlný typ Marquis je čisto prírodná posteľ. Všetky posteleHästens sú už po mnoho generácií vyrábané s rovnakou filozofiou. Vo výrobnom procese používame len tie najlepšie materiály a našich vlastných osvedčených remeselníkov. 
Jedinečný patentovaný systém dvojitých pružín Hästens dodáva posteli Hästens Marquis vynikajúcu pružnosť a odstraňuje stres a svalové napätie. Umožní vám tak hlbšie sa zaboriť do postele, pričom pružiny neustále poskytujú telu potrebnú podporu.


 

 

 

 

 

 

 

VÝHODY PRE ZDRAVIE


 Prírodné materiály majú mnoho výhod – vrátane schopnosti dokonale sa prispôsobiť tvaru tela a uľaviť napätie, a zároveň umožňujú cirkuláciu vzduchu počas spánku. Originálny plniaci materiál z konských vlasov je jedným z najpružnejších a najelastickejších dostupných plniacich materiálov, vďaka ktorému budete vždy spať pri ideálnej teplote. 
Vlna funguje ako najlepšia prirodzená jednotka na riadenie klímy. Keďže vlna má úžasnú schopnosť ohrievať aj chladiť, vždy si udržujete tú správnu teplotu. 
Bavlna má v každom smere pozitívne vlastnosti. Zrejme ste si všimli, o čo lepšie sa cítite v horúcich letných dňoch, keď máte na sebe tričko alebo blúzku z bavlny, a nie zo syntetického materiálu. Je to kvôli vynikajúcej schopnosti bavlny zabezpečovať vetranie. V tej správne posteli budete mať dobrý spánok v suchu a pohodlí.

PRÍRODNÉ MATERIÁLY – AKO INAK


Posteľ Hästens Marquis obsahuje bavlnu, vlnu a ľan – všetko sú to prírodné materiály. Presne ako vy. Preto sú pre telo pohodlné. 
Odo dňa, kedy sme vyrobili náš prvý matrac, sú pre nás prírodné materiály jedinou voľbou. Všetky prírodné materiály používané v posteliach Hästens sú prirodzene biologicky rozložiteľné. Posteľ sa dá recyklovať alebo bezpečne vrátiť do prirodzeného cyklu prírody.
Prírodný materiál vydrží viac!

 

 


 

 Hastens Marquis naked

 

Posteľ Hästens Marquis, tak ako každá iná posteľ značky Hästens, je vyrobená ručne s pomocou tých najjemnejších prírodných materiálov, ktoré majú certifikát Swan. Hästens Marquis obsahuje jedinečný pružinový systém chránený dvoma patentmi. Táto nová technológia, spolu s použitím prírodných materiálov, vám zabezpečí výbornú pružnosť a uvoľnenie napätia tým, že sa hlbšie zaboríte do postele a pružiny naďalej dokonale podopierajú vaše telo po celej dĺžke.

ROZMERY
Posteľ Hästens Marquis sa dodáva v štandardných rozmeroch, viď tabuľka. Ak však máte záujem o ešte väčší rozmer, kontaktujte prosím svojho predajcu, ktorý vám určí presnú cenu. Rozdelené spodné časti postelí sú dostupné už od veľkosti 160cm, 180cm, 210cm, King Size a CA King bez príplatku. Používajte Hästens VIP úchytky ak spájate spolu dve postele.

PEVNOSŤ

Je na vašom rozhodnutí, či si zvolíte posteľ Hästens Marquis s mäkkým, stredným, tvrdým alebo extra tvrdým pružinovým systémom. Cena sa navyšuje, ak máte v rámci jedného matraca rôznu tvrdosť, vzťahuje sa to na šírky postelí nad 160cm a viac. Upozorňujeme, že postele široké 160cm s rôznymi úrovňami pevnosti matraca sa môžu zdať opticky užšie na mäkšej strane.

VÝŠKA (približná)

Výška postele Hästens Marquis (vrátane 23cm štandardných nožičiek) je 49cm, vrátane BV 53cm, vrátane BJ 56cm a vrátane BJX alebo BJX Luxury 56cm.

NOHY

Nohy postele podľa vašeho výberu sú už zahrnuté v cene postele. Nevzťahuje sa to však na typ Base.

ZÁRUKA

Písomná záruka 25 rokov (od dátumu doručenia) na poškodenie pružín a rámu.

 Marquis White Final S

 

BJX Luxury VRCHNÝ MATRAC

1. Poťahová látka (100% bavlna)

2. Bavlna/vlna

3. Pravé konské vlasy

4. Bavlna/vlna

5. Pravé konské vlasy

6. Bavlna/vlna

7. Poťahová látka (100% bavlna)

RÁMOVÁ POSTEĽ

8. Poťahová látka (100% bavlna)

9. Bavlna/vlna

10. Pravé konské vlasy

11. Bavlna/vlna

12. Patentovaný pružiový systém, výška 13cm, vystužené pružiny pozdĺž okrajov a ľanové vatovanie v rohoch.

13. Ľan

14. Pružinový systém Hästens Deltabonell, výška 6.7cm.

15. Ľan

16. Výška 9.2cm, vystužený drevený ram z borovicového masívu. Spodná bavlnená vrstva zamedzuje prenikaniu prachu a umožňuje jednoduchšie vysávanie spodnej časti postele.

svartruta blaruta grafitgra gronruta graruta limeruta
rodruta s12 silverruta svartsvart brun marin
sand vitruta vinrod gulruta mellanbla  

top-matracepostelne-nohypostelne-cela