excel corner

O posteli Excel

Hästens Excel Vám ponúka jedinečný švédsky patentovaný systém dvojitých pružín Hästens. Excel je úžasne jemná na povrchu a neuveriteľne pružná a pohodlná, čím sa dosahuje výnimočná úľava napätia po celom tele. Pružiny sú namontované individuálne v jednotlivých látkových taštičkách. Systém spodných pružín bol takisto optimalizovaný za účelom umiestnenia nových plášťových pružín.

MAXIMÁLNE POHODLIE


Prvotriedny príjemný prírodný plniaci materiál z originálnych konských vlasov, čistej vlny a bavlny sleduje obrysy vášho tela a umožňuje tak cirkuláciu vzduchu, čo znamená, že si vaše telo vždy udrží tú správnu teplotu. Patentovaný systém dvojitých pružín v kombinácii s prírodným plniacim materiálom, dvojitá pružná naťahovacia látka a pevný, stabilný rám znamená, že si ani nevšimnete, keď sa váš partner či partnerka v posteli v noci otočí.

 

DLHODOBÁ INVESTÍCIA


 Hästens Excel je vyrobený tak, že vydrží a uchová si svoje vlastnosti po celú dobu životnosti. Vaša posteľ Hästens sa o vás stará, prispôsobuje sa vášmu telu a v priebehu rokov sa stáva v podstate ešte pohodlnejšou.
 Pružný a elastický pružinový systém Hästens Deltabonell poskytuje vynikajúco jemný povrch a zároveň vám dodáva výnimočnú hlbokú oporu. Pevná konštrukcia významne prispieva k dlhej životnosti postele. Vysoký počet špirálových oceľových pružín vám poskytuje pohodlný oddych, pre ktorý sa postele Hästens preslávili. Jemné a pružné pružiny navrchu a pevnejšie pružiny na spodnej strane umožňujú, aby sa posteľ adekvátne prispôsobila vášmu telu. Získate oporu a uvoľnenie tlaku, ktorú potrebuje váš chrbát a aj zvyšok tela pri spánku v rovnej polohe. 
Posteľ Hästens je investícia, ktorá trvá. Dávame 25-ročnú písomnú záruku na poškodenie pružín a rámu, ako aj pri všetkých ostatných posteliach Hästens, napriek tomu, ze Hästens Excel je vyrobená na životnosť minimálne 30 rokov. To z nej robí dlhodobú investíciu do jednej z najdôležitejších životných potrieb.


Pokojnú dobrú noc!