images/kategorie/Excel_II.jpg

Hästens Excel

Posteľ Excel je vyrobená na základe šikovných špecialistov vo svojom obore, dvojnásobne patentovaný pružinový systém, so zmyslom pre detail a prírodné materiály. 

 excel corner

O posteli Excel

Hästens Excel Vám ponúka jedinečný švédsky patentovaný systém dvojitých pružín Hästens. Excel je úžasne jemná na povrchu a neuveriteľne pružná a pohodlná, čím sa dosahuje výnimočná úľava napätia po celom tele. Pružiny sú namontované individuálne v jednotlivých látkových taštičkách. Systém spodných pružín bol takisto optimalizovaný za účelom umiestnenia nových plášťových pružín.

MAXIMÁLNE POHODLIE


Prvotriedny príjemný prírodný plniaci materiál z originálnych konských vlasov, čistej vlny a bavlny sleduje obrysy vášho tela a umožňuje tak cirkuláciu vzduchu, čo znamená, že si vaše telo vždy udrží tú správnu teplotu. Patentovaný systém dvojitých pružín v kombinácii s prírodným plniacim materiálom, dvojitá pružná naťahovacia látka a pevný, stabilný rám znamená, že si ani nevšimnete, keď sa váš partner či partnerka v posteli v noci otočí.

 

DLHODOBÁ INVESTÍCIA


 Hästens Excel je vyrobený tak, že vydrží a uchová si svoje vlastnosti po celú dobu životnosti. Vaša posteľ Hästens sa o vás stará, prispôsobuje sa vášmu telu a v priebehu rokov sa stáva v podstate ešte pohodlnejšou.
 Pružný a elastický pružinový systém Hästens Deltabonell poskytuje vynikajúco jemný povrch a zároveň vám dodáva výnimočnú hlbokú oporu. Pevná konštrukcia významne prispieva k dlhej životnosti postele. Vysoký počet špirálových oceľových pružín vám poskytuje pohodlný oddych, pre ktorý sa postele Hästens preslávili. Jemné a pružné pružiny navrchu a pevnejšie pružiny na spodnej strane umožňujú, aby sa posteľ adekvátne prispôsobila vášmu telu. Získate oporu a uvoľnenie tlaku, ktorú potrebuje váš chrbát a aj zvyšok tela pri spánku v rovnej polohe. 
Posteľ Hästens je investícia, ktorá trvá. Dávame 25-ročnú písomnú záruku na poškodenie pružín a rámu, ako aj pri všetkých ostatných posteliach Hästens, napriek tomu, ze Hästens Excel je vyrobená na životnosť minimálne 30 rokov. To z nej robí dlhodobú investíciu do jednej z najdôležitejších životných potrieb.


Pokojnú dobrú noc!

 

 Hastens Excel naked

 

Za výrobou postele Hästens Excell nájdete zručnú remeselnú výrobu, jedinečný švédsky pružinový systém chránený dvoma patentami, pozornosť venovanú detailom a tie najjemnejšie prírodné materiály. Nejlepšou časťou vášho dňa sa stane okamih, keď vkĺznete pomedzi plachty a vystriete sa po dlhom dni. Je to jeden z malých luxusov, ktoré si môžme v našom živote dožičiť, a preto by nikto oň nemal byť ukrátený.

ROZMERY

Posteľ Hästens Excel sa dodáva v štandardných rozmeroch, viď tabuľka. Ak však máte záujem o ešte väčší rozmer, kontaktujte prosím svojho predajcu, ktorý vám určí presnú cenu. Rozdelené spodné časti postelí sú dostupné už od veľkosti 160cm, 180cm, 210cm, King Size a CA King bez príplatku. Používajte Hästens VIP úchytky ak spájate spolu dve postele.

PEVNOSŤ

Je na vašom rozhodnutí, či si zvolíte posteľ Hästens Excel s mäkkým, stredným, tvrdým alebo extra tvrdým pružinovým systémom. Cena sa navyšuje, ak máte v rámci jedného matraca rôznu tvrdosť, vzťahuje sa to na  šírky postelí nad 160cm a viac. Upozorňujeme, že postele široké 160cm s rôznymi úrovňami pevnosti matraca sa môžu zdať opticky užšie na mäkšej strane.

VÝŠKA (približná)

Výška postele Hästens Excel (vrátane 16cm štandardných nožičiek) je 49cm, vrátane BV 53cm, vrátane BJ 56cm a vrátane BJX alebo BJX Luxury 56cm.

NOHY

Nohy postele podľa vašeho výberu sú už zahrnuté v cene postele. Nevzťahuje sa to však na typ Base.

ZÁRUKA

Písomná záruka 25 rokov (od dátumu doručenia) na poškodenie pružín a rámu.

 Excel-II white Final S

 

BJX Luxury VRCHNÝ MATRAC

1. Poťahová látka (100% bavlna)

2. Bavlna/vlna

3. Pravé konské vlasy

4. Bavlna/vlna

5. Pravé konské vlasy

6. Bavlna/vlna

7. Poťahová látka (100% bavlna)

RÁMOVÁ POSTEĽ

8. Poťahová látka (100% bavlna)

9. Bavlna/vlna

10. Pravé konské vlasy

11. Bavlna/vlna

12. Patentovaný pružiový systém, 
výška 13cm, vystužené pružiny pozdĺž okrajov a ľanové vatovanie v rohoch.

13. Ľan

14. Pružinový systém Hästens Deltabonell, 
výška 13cm.

15. Ľan

16. Výška 16.8cm, vystužený drevený ram z borovicového masívu. Spodná bavlnená vrstva zamedzuje prenikaniu prachu a umožňuje jednoduchšie vysávanie spodnej časti postele.

svartruta blaruta grafitgra gronruta graruta limeruta
rodruta s12 silverruta svartsvart brun marin
sand vinrod gulruta mellanbla    

top-matracepostelne-nohypostelne-cela