Novorialeftimage

O posteli Novoria

Objavte posledný pokrok v Hästens, ktorý bol vyvinutý tak, aby ste dobre spali, zobudili sa čerství, užívali si a relaxovali. Hästens Novoria je kontinentálna posteľ s polohovateľnými prvkami. Je skvelá na snívanie, a vy sami viete, že cesta ako sa vaše sny naplnia začína práve dobrým spánkom. Vitajte a objavte Hästens Novoria.

Hästens Novoria je omnoho viac než iba posteľ. S diaľkovým ovládaním fungujúcim na základe rádiovej frekvencie vám zjednoduchší život. Pokým čítate, surfujete po internete, pozeráte televíziu, alebo relaxujete – hocikedy sa môžte dať do čo najpohodlnejšej polohy. Najlepšie je, že vám stačí jednoduché stlačenie jedného tlačidla, a vaša posteľ Novoria bude v horizontálnej pohole, pripravená k hlbokému a osviežujúcemu spánku. Šťastie, vitalita, úspech, múdrosť, ba dokonca aj krása – je až neuveriteľné, čo všetko spánok dokáže.

 

Prebudíte sa odpočinutí a čerstvi


 Patentovaný pružinový systém Hästens Novoria vám zabezpečí veľkú úľavu. Ráno sa prebudíte odpočinutí, čerství, plní omladzujúcej energie. Užívajte si harmóniu do konca svojho života, ktorú vám ponúka vaša neuveriteľne jemna a pohodlná posteľ. Ako vždy, naše postele sú vyrábané ručne vo Švédsku z tých najjemnejších prírodných materiálov tak, aby vám poskytli ten najlepší spánok.

Zdavý spánok a nádherný dizajn

Hästens Novoria je potešením pre telo, dušu, aj zrak. Je to kontinentálna posteľ so štýlovým čiernym rámom, a je na vás ktoré nožičky si zvolíte – či už exkluzívne z masívneho dubu v tvare hranolu, štýlové biele valcové nožičky, alebo klasické valcové čierne.