images/kategorie/kontinentalne/Novoriaheadboard_main.jpg

Novoria

Hästens Novoria je kontinentálna posteľ s polohovateľnými prvkami. Je skvelá na snívanie, a vy sami viete, že cesta ako sa vaše sny naplnia začína práve dobrým spánkom.

 Novorialeftimage

O posteli Novoria

Objavte posledný pokrok v Hästens, ktorý bol vyvinutý tak, aby ste dobre spali, zobudili sa čerství, užívali si a relaxovali. Hästens Novoria je kontinentálna posteľ s polohovateľnými prvkami. Je skvelá na snívanie, a vy sami viete, že cesta ako sa vaše sny naplnia začína práve dobrým spánkom. Vitajte a objavte Hästens Novoria.

Hästens Novoria je omnoho viac než iba posteľ. S diaľkovým ovládaním fungujúcim na základe rádiovej frekvencie vám zjednoduchší život. Pokým čítate, surfujete po internete, pozeráte televíziu, alebo relaxujete – hocikedy sa môžte dať do čo najpohodlnejšej polohy. Najlepšie je, že vám stačí jednoduché stlačenie jedného tlačidla, a vaša posteľ Novoria bude v horizontálnej pohole, pripravená k hlbokému a osviežujúcemu spánku. Šťastie, vitalita, úspech, múdrosť, ba dokonca aj krása – je až neuveriteľné, čo všetko spánok dokáže.

 

Prebudíte sa odpočinutí a čerstvi


 Patentovaný pružinový systém Hästens Novoria vám zabezpečí veľkú úľavu. Ráno sa prebudíte odpočinutí, čerství, plní omladzujúcej energie. Užívajte si harmóniu do konca svojho života, ktorú vám ponúka vaša neuveriteľne jemna a pohodlná posteľ. Ako vždy, naše postele sú vyrábané ručne vo Švédsku z tých najjemnejších prírodných materiálov tak, aby vám poskytli ten najlepší spánok.

Zdavý spánok a nádherný dizajn

Hästens Novoria je potešením pre telo, dušu, aj zrak. Je to kontinentálna posteľ so štýlovým čiernym rámom, a je na vás ktoré nožičky si zvolíte – či už exkluzívne z masívneho dubu v tvare hranolu, štýlové biele valcové nožičky, alebo klasické valcové čierne.

 

 Novoriaup

 

ROZMERY

Posteľ Hästens Novoria sa dodáva v štandardných rozmeroch, viď tabuľka.  Ak však máte záujem o ešte väčší rozmer, kontaktujte prosím svojho predajcu, ktorý vám určí presnú cenu. Dĺžky kratšie než 200cm sa neodporúčajú pre polohovateľné postele. Posteľ Hästens Novoria s šírkou 160 a viac je dodávaná s rozdelenou spodnou časťou. Umiestnenie nožičiek môže byť rôzne a závisí od vami zvolenej šírky postele Novoria.

PEVNOSŤ

Je na vašom rozhodnutí, či si zvolíte posteľ Hästens Lenoria s mäkkým, stredným, tvrdým alebo extra tvrdým pružinovým systémom. Pri šírkach 160cm a viac si možete vybrať z rôznych pevností stredového matraca zvlášť pre každú polovicu postele. Upozorňujeme, že postele široké 160cm s rôznymi úrovňami pevnosti matraca sa môžu zdať opticky užšie na mäkšej strane.

VÝŠKA (približná)
Výška postele Hästens Novoria je od podlahy 56cm (bez vrchného matraca), vrátane BV 60cm, vrátane BJ 63cm a vrátane BJX alebo BJX Luxury 63cm.

ZÁRUKA

Písomná záruka 25 rokov (od dátumu doručenia) na poškodenie pružín a rámu. 5 rokov záruka na motor, káble a diaľkové ovládanie.

Novoria 3D White Final 

 

BJX Luxury VRCHNÝ MATRAC

1. Poťahová látka (100% bavlna)

2. Bavlna/vlna

3. Pravé konské vlasy

4. Bavlna/vlna

5. Pravé konské vlasy

6. Bavlna/vlna

7. Poťahová látka (100% bavlna)

OBOJSTRANNÝ PRUŽINOVÝ MATRAC

8. Poťahová látka, čiastočne strečová (100% bavlna)

9. Bavlna/vlna

10. Pravé konské vlasy

11. Bavlna/vlna

12. Patentovaný pružinový systém, výška 13cm, individuálne odpružený extra silnými pružinami pozdĺž okrajov a vystuženými rohovými pružinami

13. Bavlna/vlna
14. Pravé konské vlasy

15. Bavlna/vlna
16. Čiastočne naplnená strečová látka (100% bavlna)

SPODNÁ ČASŤ

17. Poťahová látka (100% bavlna)

18. Bavlna/vlna

19. Ľan

20. Pružinový systém Bonell, výška 13cm, vyrobený v 4 sekciách/častiach pre väčšiu pružnosť

21. Ľan

22. Preglejka

23. Spodná bavlnená vrstva zamedzuje prenikaniu prachu a umožňuje jednoduchšie vysávanie spodnej časti postele.

24.  Rám

svartruta blaruta grafitgra gronruta graruta limeruta
rodruta s12 silverruta svartsvart brun marin
sand vitruta vinrod gulruta mellanbla  

top-matracepostelne-nohypostelne-cela

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.