Lenoria vinj

O posteli Lenoria

Hästens Lenoria je exkluzívna kontinentálna posteľ so špeciálnymi funkciami vyvinutá z najpohodlnejších kontinentálnych postelí Hästens. Hästens Lenoria Vám poskytne nielen vynikajúci spánok, ale aj iné formy relaxácie.

JEDEN DOTYK PRE HLBOKÝ SPÁNOK

Jednoduchým stlačením tlačidla zdvihnete hornú časť postele, aby ste si mohli čítať, meditovať alebo jednoducho relaxovať. Stlačením ďalšieho tlačidla sa zdvihne spodná časť postele, kým nebudete v dokonalej polohe relaxácie. Ďalším stlačením tlačidla môžete zaspať v rozloženej posteli a užívať si hlboký spánok.
Hästens Lenoria je vybavená funkciou zasúvacieho mechanizmu, ktorý umožňuje roztiahnuť posteľ pri polohovaní do prednastavenej vzdialenosti od steny. Okrem čisto estetických výhod tohto dizajnu získate aj výhody, ako napríklad to, že budete mať nočný stolík vždy po ruke. A navyše, ak máte delenú posteľ, môžete si zachovať očný kontakt s partnerom(kou).

TRADIČNÁ RUČNÁ VÝROBA UMOŽŇUJE NAJLEPŠÍ SPÁNOK


Od polovice 19. storočia si spoločnosť Hästens zachováva tradíciu vysokej zručnosti a hrdo prenáša túto tradíciu na každú novú generáciu výrobcov postelí.

 

OSOBNÁ VOĽBA


 Pri posteľ Hästens Lenoria si môžete vybrať jeden z troch rámov. Exkluzívny dubový rám so štvorhrannými dubovými nohami. Štýlový biely rám s okrúhlymi bielymi nohami alebo klasický čierny rám s okrúhlymi čiernymi nohami. Dokonalé pre tých, ktorí oceňujú jemné detaily aj v spálni.