images/kategorie/kontinentalne/Lenoria_down_Millesgarden_0102.jpg

Lenoria

Hästens Lenoria je exkluzívna kontinentálna posteľ so špeciálnymi funkciami vyvinutá z najpohodlnejších kontinentálnych postelí Hästens.

 Lenoria vinj

O posteli Lenoria

Hästens Lenoria je exkluzívna kontinentálna posteľ so špeciálnymi funkciami vyvinutá z najpohodlnejších kontinentálnych postelí Hästens. Hästens Lenoria Vám poskytne nielen vynikajúci spánok, ale aj iné formy relaxácie.

JEDEN DOTYK PRE HLBOKÝ SPÁNOK

Jednoduchým stlačením tlačidla zdvihnete hornú časť postele, aby ste si mohli čítať, meditovať alebo jednoducho relaxovať. Stlačením ďalšieho tlačidla sa zdvihne spodná časť postele, kým nebudete v dokonalej polohe relaxácie. Ďalším stlačením tlačidla môžete zaspať v rozloženej posteli a užívať si hlboký spánok.
Hästens Lenoria je vybavená funkciou zasúvacieho mechanizmu, ktorý umožňuje roztiahnuť posteľ pri polohovaní do prednastavenej vzdialenosti od steny. Okrem čisto estetických výhod tohto dizajnu získate aj výhody, ako napríklad to, že budete mať nočný stolík vždy po ruke. A navyše, ak máte delenú posteľ, môžete si zachovať očný kontakt s partnerom(kou).

TRADIČNÁ RUČNÁ VÝROBA UMOŽŇUJE NAJLEPŠÍ SPÁNOK


Od polovice 19. storočia si spoločnosť Hästens zachováva tradíciu vysokej zručnosti a hrdo prenáša túto tradíciu na každú novú generáciu výrobcov postelí.

 

OSOBNÁ VOĽBA


 Pri posteľ Hästens Lenoria si môžete vybrať jeden z troch rámov. Exkluzívny dubový rám so štvorhrannými dubovými nohami. Štýlový biely rám s okrúhlymi bielymi nohami alebo klasický čierny rám s okrúhlymi čiernymi nohami. Dokonalé pre tých, ktorí oceňujú jemné detaily aj v spálni.

 

 Lenoria vinj avkladd

 

ROZMERY

Posteľ Hästens Lenoria sa dodáva v štandardných rozmeroch, viď tabuľka. Ak však máte záujem o ešte väčší rozmer, kontaktujte prosím svojho predajcu, ktorý vám určí presnú cenu. Šírky menšie než 85cm a dĺžky kratšie než 190cm sa nedodávajú.

ŠIRKA
Rozmery do 169cm sa dodávajú so spodnou časťou v celku. Hästens Lenoria v šírkach nad 170m  je dodávaná s rozdelenou spodnou časťou.

PEVNOSŤ

Je na vašom rozhodnutí, či si zvolíte posteľ Hästens Lenoria s mäkkým, stredným, tvrdým alebo extra tvrdým pružinovým systémom. Pri šírkach 170cm a viac si možete vybrať z rôznych pevností stredového matraca zvlášť pre každú polovicu postele. Upozorňujeme, že postele široké 160cm s rôznymi úrovňami pevnosti matraca sa môžu zdať opticky užšie na mäkšej strane.

VÝŠKA (približná)
Výška postele Hästens Lenoria je od dlážky 66cm (bez vrchného matraca), vrátane BV 70cm, vrátane BJ 73cm a vrátane BJX alebo BJX Luxury 73cm.

INÉ

Bezdrôtové diaľkové ovládanie je dodávané v cene. Motor môžete ovládať cez bluetooth pomocou svojho androidového mobilného telefónu. Vybrať si môžete rám vo farbe dubu, bielej alebo čiernej.

ZÁRUKA

Písomná záruka 25 rokov (od dátumu doručenia) na poškodenie pružín a rámu. 5 rokov záruka na motor, káble a diaľkové ovládanie.

Lenoria White Final S 

 

BJX Luxury VRCHNÝ MATRAC

1. Poťahová látka (100% bavlna)

2. Bavlna/vlna

3. Pravé konské vlasy

4. Bavlna/vlna

5. Pravé konské vlasy

6. Bavlna/vlna

7. Poťahová látka (100% bavlna)

OBOJSTRANNÝ PRUŽINOVÝ MATRAC

8. Poťahová látka, čiastočne strečová (100% bavlna)

9. Bavlna/vlna

10. Pravé konské vlasy

11. Bavlna/vlna

12. Pravé konské vlasy

13. Bavlna/vlna

14. Patentovaný pružinový systém, výška 15cm, individuálne odpružený extra silnými pružinami pozdĺž okrajov a vystuženými rohovými pružinami

15. Bavlna/vlna
16. Pravé konské vlasy
17. Bavlna/vlna
18. Pravé konské vlasy
19. Bavlna/vlna
20. Poťahová látka (100% bavlna)

SPODNÁ ČASŤ

21. Poťahová látka (100% bavlna)

22. Bavlna/vlna

23. Ľan

24.  Pružinový systém Bonell, výška 13cm, vyrobený v 4 sekciách/častiach pre väčšiu pružnosť

25. Ľan

26. Preglejka

27. Spodná bavlnená vrstva zamedzuje prenikaniu prachu a umožňuje jednoduchšie vysávanie spodnej časti postele.

28. Rám

svartruta blaruta grafitgra gronruta graruta limeruta
rodruta s12 silverruta svartsvart brun marin
sand vinrod gulruta mellanbla    

top-matracepostelne-nohypostelne-cela