Využite zvýhodnené ceny na skladové a showroomové postele. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónnych číslach 0905 727 072 a 0918 344 088.


ČÍTAŤ VIAC

Hollex Luxury Living je aj tento rok partnerom veľkolepých golfových túr v prekrásnych rezortoch Welten a Penati. Účastníci mali možnosť si po športových výkonoch vyskúšať aj jedinečnú posteľ značky Hästens, ktorá bola vystavovaná spolu s doplnkami.


ČÍTAŤ VIAC

Hästens sa spojil s dvojicou dizajnérov a s ich pomocou inovoval legendárny kockovaný vzor svojich poťahov. Vznikli dva nové modely Appaloosa a Marwari.


ČÍTAŤ VIAC

Elegantná kontinentálna postel inšpirovaná vzácnym platinovým kovom. Unikátny dizajn za zvýhodnenú cenu.


ČÍTAŤ VIAC

Prinášame Vám špeciálnu edíciu Tribute, ktorá je dostupná od septembra do decembra 2017. Tento rok oslavuje Hästens 165 narodeniny čo ponúka výbornú príležitosť predstaviť tento zvýhodnený model.
Postel Tribute : 7490 eur

 

ČÍTAŤ VIAC

Hastens je aj tento rok opäť partnerom veľkolepej golfovej túry - Range Rover sport golf tour. Range Rover sport golf tour 2017 pozostáva zo štyroch turnajov, ktoré sa hrajú na troch ihriskách tohtoročnej golfovej sezóny. Chceli by sme sa touto cestou poďakovať všetkým účastníkom.

​Ďakujeme organizátorom a tešíme sa na túru! ​

 

FOTOGALÉRIA