Prekrásne rána majú svoj počiatok v úžasnom spánku. A úžasný spánok? Ten pochádza z pozorne vybraných prírodných materiálov, pôvodného remesla a storočia skúseností s výrobou postelí. Hästens Maranga týmto všetkým je, ba i viac. Maranga je umeleckým dielom. A umenie? To je predsa spánok.

ROZMERY
Posteľ Hästens Maranga sa dodáva v štandardných rozmeroch, viď tabuľka. Ak však máte záujem o ešte väčší rozmer, kontaktujte prosím svojho predajcu, ktorý vám určí presnú cenu. Rozdelené spodné časti postelí sú dostupné už od veľkosti 150cm. Používajte Hästens VIP úchytky ak spájate spolu dve postele.

PEVNOSŤ

Je na vašom rozhodnutí, či si zvolíte posteľ Hästens Maranga s mäkkým, stredným, tvrdým alebo extra tvrdým pružinovým systémom. Cena sa navyšuje, ak máte v rámci jedného matraca rôznu tvrdosť, vzťahuje sa to na  šírky postelí nad 160 cm a viac. Upozorňujeme, že postele široké 160 cm s rôznymi úrovňami pevnosti matraca sa môžu zdať opticky užšie na mäkšej strane.

VÝŠKA

Výška postele Hästens Maranga (vrátane 9 cm štandardných nožičiek) je 59 cm, vrátane BV 62 cm, vrátane BJ 63cm a vrátane BJX alebo BJX Luxury 64cm.

NOHY
Nohy postele podľa vašeho výberu sú už zahrnuté v cene postele. Nevzťahuje sa to však na typ Base.

ZÁRUKA
Písomná záruka 25 rokov (od dátumu doručenia) na poškodenie pružín a rámu.

Maranga White Final S

 

BJX Luxury VRCHNÝ MATRAC
1. Poťahová látka (100% bavlna)

2. Bavlna/vlna

3. Pravé konské vlasy

4. Bavlna/vlna

5. Pravé konské vlasy

6. Bavlna/vlna

7. Poťahová látka (100% bavlna)

OBOJSTRANNÝ PRUŽINOVÝ MATRAC

8. Poťahová látka, čiastočne strečová (100% bavlna)

9. Bavlna/vlna

10. Pravé konské vlasy

11. Bavlna/vlna

12. Patentovaný pružinový systém, výška 15cm, individuálne odpružený extra silnými pružinami pozdĺž okrajov a vystuženými rohovými pružinami.

13. Bavlna/vlna

14. Pravé konské vlasy

15. Bavlna/vlna

16. Poťahová látka (100% bavlna)

SPODNÁ ČASŤ
17. Poťahová látka (100% bavlna)

18. Bavlna/vlna

19. Ľan

20. Pružinový systém Bonell, výška 13cm

21. Ľan

22. Výška 9.2cm, vystužený drevený rám z borovicového masívu. Spodná bavlnená vrstva zamedzuje prenikaniu prachu a umožňuje jednoduchšie vysávanie spodnej časti postele.