Maranga corner

Ako ste spali túto noc? Najlepším spôsobom, ako odpovedať na túto otázku, je spomenúť si, ako ste sa cítili ráno po prebudení.
Celkom nová posteľ Hästens Maranga, inšpirovaná ranným svetlom, je navrhnutá tak, aby vám poskytla naozaj nádherné rána, či už sa musíte ponáhľať do práce, alebo máte čas vychutnať si raňajky v posteli.

Ako teda presne Hästens Maranga vylepšuje vaše noci a rána? V prvom rade vďaka stabilnej koštrukcii s dreveným rámom a systémom 13 cm bonellových pružín, ktoré poskytujú dokonalý základ pre pohodlie.

 

Ďalej je to matrac. Vďaka systému 15 cm pružín uzatvorených do taštičiek s vrstvou originálnych konských vlasov, ako aj niekoľkých mäkkých vrstiev z prémiovej bavlny a vlny, je zabezpečená vynikajúca stabilita a pohodlie, ktoré by ste ťažko hľadali niekde inde. Posteľ má takisto extra nádych elegancie. Názov a tvrdosť postele sú elegantne vyšité na hornej strane matracu. Posteľ je vyrobená ručne skúsenými remeselníkmi, čím sa zabezpečuje najvyššia možná kvalita.


Ako pri všetkých našich nových kontinentálnych posteliach, vlna a bavlna v type Hästens Maranga boli vylepšené na ešte vyššiu kvalitu, čo vám dáva pocit jemnosti a lepšiu oporu ako kedykoľvek predtým. Ak ste teda nikdy nevlastnili posteľ Hästens – teraz je vhodný čas. Napokon sme na úsvite novej éry.

Éry, ktorú nazývame Maranga.