images/kategorie/kontinentalne/Auroria.jpg

Hästens Maranga

Inšpirovaná ranným svetlom, to je úplne nová Hästens Maranga navrhnutá tak, aby Vám dala naozaj krásne ráno – či už sa budete ponáhľať do práce, alebo si v nej užijete raňajky.

 Maranga corner

Ako ste spali túto noc? Najlepším spôsobom, ako odpovedať na túto otázku, je spomenúť si, ako ste sa cítili ráno po prebudení.
Celkom nová posteľ Hästens Maranga, inšpirovaná ranným svetlom, je navrhnutá tak, aby vám poskytla naozaj nádherné rána, či už sa musíte ponáhľať do práce, alebo máte čas vychutnať si raňajky v posteli.

Ako teda presne Hästens Maranga vylepšuje vaše noci a rána? V prvom rade vďaka stabilnej koštrukcii s dreveným rámom a systémom 13 cm bonellových pružín, ktoré poskytujú dokonalý základ pre pohodlie.

 

Ďalej je to matrac. Vďaka systému 15 cm pružín uzatvorených do taštičiek s vrstvou originálnych konských vlasov, ako aj niekoľkých mäkkých vrstiev z prémiovej bavlny a vlny, je zabezpečená vynikajúca stabilita a pohodlie, ktoré by ste ťažko hľadali niekde inde. Posteľ má takisto extra nádych elegancie. Názov a tvrdosť postele sú elegantne vyšité na hornej strane matracu. Posteľ je vyrobená ručne skúsenými remeselníkmi, čím sa zabezpečuje najvyššia možná kvalita.


Ako pri všetkých našich nových kontinentálnych posteliach, vlna a bavlna v type Hästens Maranga boli vylepšené na ešte vyššiu kvalitu, čo vám dáva pocit jemnosti a lepšiu oporu ako kedykoľvek predtým. Ak ste teda nikdy nevlastnili posteľ Hästens – teraz je vhodný čas. Napokon sme na úsvite novej éry.

Éry, ktorú nazývame Maranga.

 
 

Prekrásne rána majú svoj počiatok v úžasnom spánku. A úžasný spánok? Ten pochádza z pozorne vybraných prírodných materiálov, pôvodného remesla a storočia skúseností s výrobou postelí. Hästens Maranga týmto všetkým je, ba i viac. Maranga je umeleckým dielom. A umenie? To je predsa spánok.

ROZMERY
Posteľ Hästens Maranga sa dodáva v štandardných rozmeroch, viď tabuľka. Ak však máte záujem o ešte väčší rozmer, kontaktujte prosím svojho predajcu, ktorý vám určí presnú cenu. Rozdelené spodné časti postelí sú dostupné už od veľkosti 150cm. Používajte Hästens VIP úchytky ak spájate spolu dve postele.

PEVNOSŤ

Je na vašom rozhodnutí, či si zvolíte posteľ Hästens Maranga s mäkkým, stredným, tvrdým alebo extra tvrdým pružinovým systémom. Cena sa navyšuje, ak máte v rámci jedného matraca rôznu tvrdosť, vzťahuje sa to na  šírky postelí nad 160 cm a viac. Upozorňujeme, že postele široké 160 cm s rôznymi úrovňami pevnosti matraca sa môžu zdať opticky užšie na mäkšej strane.

VÝŠKA

Výška postele Hästens Maranga (vrátane 9 cm štandardných nožičiek) je 59 cm, vrátane BV 62 cm, vrátane BJ 63cm a vrátane BJX alebo BJX Luxury 64cm.

NOHY
Nohy postele podľa vašeho výberu sú už zahrnuté v cene postele. Nevzťahuje sa to však na typ Base.

ZÁRUKA
Písomná záruka 25 rokov (od dátumu doručenia) na poškodenie pružín a rámu.

Maranga White Final S

 

BJX Luxury VRCHNÝ MATRAC
1. Poťahová látka (100% bavlna)

2. Bavlna/vlna

3. Pravé konské vlasy

4. Bavlna/vlna

5. Pravé konské vlasy

6. Bavlna/vlna

7. Poťahová látka (100% bavlna)

OBOJSTRANNÝ PRUŽINOVÝ MATRAC

8. Poťahová látka, čiastočne strečová (100% bavlna)

9. Bavlna/vlna

10. Pravé konské vlasy

11. Bavlna/vlna

12. Patentovaný pružinový systém, výška 15cm, individuálne odpružený extra silnými pružinami pozdĺž okrajov a vystuženými rohovými pružinami.

13. Bavlna/vlna

14. Pravé konské vlasy

15. Bavlna/vlna

16. Poťahová látka (100% bavlna)

SPODNÁ ČASŤ
17. Poťahová látka (100% bavlna)

18. Bavlna/vlna

19. Ľan

20. Pružinový systém Bonell, výška 13cm

21. Ľan

22. Výška 9.2cm, vystužený drevený rám z borovicového masívu. Spodná bavlnená vrstva zamedzuje prenikaniu prachu a umožňuje jednoduchšie vysávanie spodnej časti postele.

 

svartruta blaruta grafitgra gronruta graruta limeruta
rodruta s12 silverruta svartsvart brun marin
sand vinrod gulruta mellanbla    

top-matracepostelne-nohypostelne-cela