Proferia corner

O posteli Herlewing

Model Hästens Herlewing je prídavok radu kontinentálnych postelí. Pokiaľ hľadáte ten najlepší dostupný spánok, toto je s najväčšou pravdepodobnosťou posteľ pre vás.

Model Hästens Herlewing je, rovnako ako ostatné postele Hästens, vyrábaný len skúsenými remeselníkmi a montáž je z väčšej časti realizovaná ručne, čo zaistí najvyššiu kvalitu. Pri modeli Herlewing sme využili najlepšie výrobné postupy zo spodnej časti modelu 2000T II, napríklad systém dvoch pružinových systémov. To je jeden z prvkov, ktoré vám poskytnú výrazný pocit pohodlia s vynikajúcou mäkkosťou, pružnosťou a dlhodobú životnosť.

Snívate o niečom neobvyklom? S hrdosťou si dovoľujeme predstaviť okrúhlu verziu našej exkluzívnej kontinentálnej postele – typ Herlewing. Vďaka priemeru 245 cm vám poskytne nezabudnuteľné zážitky, ktoré by bolo škoda si odoprieť.

 
 

A čo matrac? S patentovaným systémom taštičkových pružín kombinovaných s minimálne desiatimi vrstvami bavlny a vlny (v najvyššom súčasnom dostupnom štandarde), to je čisté potešenie. Navyše, matrac je po obvode ručne prešitý, čo mu dáva ešte väčšiu stabilitu a pohodlie. V hornej časti je vyšitý názov postele a tiež tvrdosť. Sami vidíte, že model Hästens Herlewing je to, čo by si mohol dopriať ktokoľvek. Alebo ešte viac. Práve pre tých, ktorí chcú ešte niečo navyše, je dostupná exkluzívna guľatá verzia modelu Herlewing.

 

excelsior art