images/kategorie/kontinentalne/Proferia.jpg

Hästens Herlewing

Hästens Herlewing je úplne nový, kompletne prírodný prírastok kontinentálnych postelí Hästens.

 

 

 Proferia corner

O posteli Herlewing

Model Hästens Herlewing je prídavok radu kontinentálnych postelí. Pokiaľ hľadáte ten najlepší dostupný spánok, toto je s najväčšou pravdepodobnosťou posteľ pre vás.

Model Hästens Herlewing je, rovnako ako ostatné postele Hästens, vyrábaný len skúsenými remeselníkmi a montáž je z väčšej časti realizovaná ručne, čo zaistí najvyššiu kvalitu. Pri modeli Herlewing sme využili najlepšie výrobné postupy zo spodnej časti modelu 2000T II, napríklad systém dvoch pružinových systémov. To je jeden z prvkov, ktoré vám poskytnú výrazný pocit pohodlia s vynikajúcou mäkkosťou, pružnosťou a dlhodobú životnosť.

Snívate o niečom neobvyklom? S hrdosťou si dovoľujeme predstaviť okrúhlu verziu našej exkluzívnej kontinentálnej postele – typ Herlewing. Vďaka priemeru 245 cm vám poskytne nezabudnuteľné zážitky, ktoré by bolo škoda si odoprieť.

 
 

A čo matrac? S patentovaným systémom taštičkových pružín kombinovaných s minimálne desiatimi vrstvami bavlny a vlny (v najvyššom súčasnom dostupnom štandarde), to je čisté potešenie. Navyše, matrac je po obvode ručne prešitý, čo mu dáva ešte väčšiu stabilitu a pohodlie. V hornej časti je vyšitý názov postele a tiež tvrdosť. Sami vidíte, že model Hästens Herlewing je to, čo by si mohol dopriať ktokoľvek. Alebo ešte viac. Práve pre tých, ktorí chcú ešte niečo navyše, je dostupná exkluzívna guľatá verzia modelu Herlewing.

 

excelsior art

 

 

 

Hľadáte niečo výnimočné ? Už nehľadajte. Hästens Herlewing je naozaj výnimočná posteľ, ktorá vám poskytne exkluzívny pocit beztiaže – výsledok použitia len tých najlepších prírodných materiálov a výrobných metód. Premeňte sen na skutočnosť – zažite to, čomu hovoríme… spánok Herlewing.

Rozmery

Model Herlewing je dostupný v štandardných veľkostiach uvedených v tabuľke.  V prípade že máte záujem o väčší rozmer, kontaktujte svojho predajcu, ktorý určí presnú cenu. Rozdelená spodná časť postele je dostupná od veľkosti 150 cm. Pre spojenie dvoch postelí do jednej použite Hästens úchytky VIP.

Pevnosť
Pri modeli Herlewing si môžete vybrať z mäkkého, tvrdého alebo extra tvrdého pružinového systému. Za rôzne úrovne pevnosti na každej polovici postele je doplatok. Platí pre šírku 160 cm a viac. Upozorňujeme, že postele so šírkou 160 cm s rôznymi úrovňami pevnosti matracu sa môžu zdať z mäkšej strane užšie.

Výška

Výška postele Herlewing vrátane nožičiek je 60 cm, BV 64 cm, BJ 67 cm a BJX alebo BJX Luxury 67 cm.

Nohy
Nohy postele je možné objednať podľa vášho výberu a sú zahrnuté v cene. Netýka sa to typu Base.

Záruka

Písomná záruka 25 rokov (od dátumu doručenia) na poškodenie pružín a rámu.

Herlewing White Final S

BJX luxury vrchný matrac
1. čalúnenie (100-percentná bavlna)

2. bavlna/vlna

3. pravé konské vlasy

4. bavlna/vlna

5. pravé konské vlasy

6. bavlna/vlna

7. čalúnenie (100-percentná bavlna)

Obojstranný pružinový matrac
8. časti čalúnené strečovou bavlnou, 100-percentná bavlna

9. bavlna/vlna

10. pravé konské vlasy

11. bavlna/vlna

12. pravé konské vlasy

13. bavlna/vlna

14. patentovaný pružinový systém, výška 15 cm, individuálne odpružený extra silnými pružinami pozdĺž okrajov a stabilizátormi a vystuženými rohovými pružinami

15. bavlna/vlna

16. pravé konské vlasy

17. bavlna/vlna

18. pravé konské vlasy

19. bavlna/vlna

20. čalúnenie (100-percentná bavlna)


Spodná časť
21. čalúnenie (100-percentná bavlna)

22. bavlna/vlna

23. ľan

24. pružinový systém Bonell, výška 8 cm

25. ľan

26. pružinový systém Delta Bonell, 6,7 cm

27. ľan

28. výška 9,2 cm, vystužený drevený rám – borovicový masív. Spodná bavlnená vrstva zamedzuje prenikaniu prachu zospodu a umožňuje ľahšie vysávať spodnú časť postele.

 

svartruta blaruta grafitgra gronruta graruta limeruta
rodruta s12 silverruta svartsvart brun marin
sand vitruta vinrod gulruta mellanbla  

top-matracepostelne-nohypostelne-cela