Eala small 

 

Hrdo vám predstavujeme postel Hästens Eala. Posteľ, ktorá posunie váš spánok do úplne novej dimenzie. Trvácna, ručne plnená konskými vlasmi a pozorne vybranými prírodnými materiálmi, vám ponúka neuveriteľne dobrý spánok pre vaše krásne sny. A navyše, Hästens Eala veľmi dobre vyzerá.

ROZMERY
Posteľ Hästens Eala sa dodáva v štandardných rozmeroch, viď tabuľka. Ak však máte záujem o ešte väčší rozmer, kontaktujte prosím svojho predajcu, ktorý vám určí presnú cenu. Rozdelené spodné časti postelí sú dostupné už od veľkosti 150cm. Používajte Hästens VIP úchytky ak spájate spolu dve postele.

PEVNOSŤ

Je na vašom rozhodnutí, či si zvolíte posteľ Hästens Eala s mäkkým, stredným, tvrdým alebo extra tvrdým pružinovým systémom. Cena sa navyšuje o 250 Euro, ak máte v rámci jedného matraca rôznu tvrdosť, vzťahuje sa to na šírky postelí nad 160cm a viac. Upozorňujeme, že postele široké 160cm s rôznymi úrovňami pevnosti matraca sa môžu opticky zdať užšie na mäkšej strane.

VÝŠKA
Výška postele Hästens Eala (vrátane 16cm štandardných nožičiek) je 56cm, vrátane BV 69cm, vrátane BJ 60cm a vrátane BJX alebo BJX Luxury 61cm.

NOHY
Nohy postele podľa vašeho výberu sú už zahrnuté v cene postele. Nevzťahuje sa to však na typ Base.

ZÁRUKA
Písomná záruka 25 rokov (od dátumu doručenia) na poškodenie pružín a rámu.

Eala White Final S

 

BJX Luxury VRCHNÝ MATRAC
1. Poťahová látka (100% bavlna)

2. Bavlna/vlna

3. Pravé konské vlasy

4. Bavlna/vlna

5. Pravé konské vlasy

6. Bavlna/vlna

7. Poťahová látka (100% bavlna)

OBOJSTRANNÝ PRUŽINOVÝ MATRAC

8. Poťahová látka, čiastočne strečová (100% bavlna)

9. Bavlna/vlna

10. Pravé konské vlasy

11. Bavlna/vlna

12. Patentovaný pružinový systém, výška 13cm, individuálne odpružený extra silnými pružinami pozdĺž okrajov a vystuženými rohovými pružinami

13. Bavlna/vlna
14. Pravé konské vlasy
15. Bavlna/vlna
16. Poťahová látka (100% bavlna)

 

SPODNÁ ČASŤ

17. Poťahová látka (100% bavlna)

18. Bavlna/vlna

19. Pružinový systém Bonell, výška 8cm

20. Ľan

21. Výška 9cm, vystužený drevený rám z borovicového masívu. Spodná bavlnená vrstva zamedzuje prenikaniu prachu a umožňuje jednoduchšie vysávanie spodnej časti postele.