continental corner 

 

O posteli Eala

Hästens Eala je výnimočne pohodlná posteľ, ručne plnená konským vlasom a dôkladne volenými prírodnými materiálmi. Je neuveriteľne pružná i vďaka unikátnemu patentovanému pružinovému systému Hästens v kombinácii s prírodnou výplňou.
Eala má elastické čalúnenie, ktoré zaručuje vyššiu pružnosť a na bokoch matraca má úchyty.. Je to posteľ, ktorá povznesie váš spánok a vaše pohodlie na do celkom novej dimenzie.

Čisto prírodné materiály


Bavlna, ľan a česaná vlna sú materiály pochádzajúce z prírody – práve tak ako Vy. Takže ak sa rozhodnete pre Hästens Eala (alebo akúkoľvek inú posteľ Hästens), bude sa vám dobre zaspávať s pocitom, že je vaša posteľ neobsahuje ani náznak penovej gumy, polyuretán alebo latex. Prírodný materiál vydrží viac!

Dlhá životnosť

Vaša posteľ Hästens by mala vydržať prinajmenšom tak dlho, ako budete chcieť vy sami. Naša písomná záruka sa vzťahuje na poškodenie pružín alebo rámu po dobu 25 rokov. Pri bežnom používaní by však mala vaša posteľ vydržať podstatne dlhšie. Pri štandardnom užívaní sa nič nezlomí – bez ohľadu na to, ako dlho budete posteľ používať. Všetky postele podrobujeme skuške vo vlastnom laboratóriu na testovanie, a môžeme potvrdiť, že naše postele prešli prísnymi testami. Pokiaľ je nám známe, ide o najprísnejšie testy únavy materiálu vo Švédsku, i vo svete. Nie sme si však istí, či naše testovacie zariadenie vydrží toľko ako naše postele!