2000T corner







O posteli 2000T

Hästens 2000 T je vďaka dokonale prepracovaným detailom a jedinečnému dizajnu jednou z najexkluzívnejších postelí Hästens. Nehovoriac o skutočnosti, že ide zároveň o posteľ snov. Vyvinuli sme unikátnu metódu vrstvenia, ktorá tejto posteli dodáva výnimočnú mäkkosť, poddajnosť a pružnosť. Nezáležína tom, koľkokrát sa v nej za noc otočíte – vaše telo bude mať vždy potrebnú podporu. Hästens 2000T s unikátnym vrchným matracom je tou správnou voľbou pre všetkých, ktorí majú výnimočné nároky na pohodlie.

 

Pružnosť a podpora

Pružiny postele Hästens 2000T sa upevňujú jednotlivo. Každá pružina je obalená textilným púzdrom a pri záťaži sa pohybuje nezávisle od ostatných. Posteľ tak pri spánku a odpočinku poskytuje maximálne pohodlie. Vďaka dvom patentovaným pružinovým systémom, v kombinácii s pružinovým systémom Bonell v spodnej časti, je posteľ 2000T výnimočne pružná a pohodlná.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ručná výroba – v záujme bezpečnosti

 

Najbezpečnejší spôsob, ako zaistiť, aby bola posteľ tej najvyššej kvality a mala čo najdlhšiu životnosť, je vyrobiť ju ručne. Postele Hästens preto výhradne ručne vyrábajú a ručne zostavujú skúsení a zodpovední remeselníci s dlhoročnou praxou. Ručne sa tiež šije každá časť matraca – jedine táto výrobná metóda podľa nás vedie k zrodu dokonalého matraca.

 

Každý prírodný materiál má svoje presne určené miesto, a vďaka tomu máte rovnaké pohodlie na celej ploche matraca, od jedného konca po druhý. Po starostlivej a prísnej kontrole kvality umiestníme na spodnú časť postele plaketu s vašou osobnou menovkou.