images/kategorie/kontinentalne/2000TII_fade.jpg

Hästens 2000T

Posteľ 2000T patrí k najexkluzívnejším posteliam firmy Hästens.

2000T corner







O posteli 2000T

Hästens 2000 T je vďaka dokonale prepracovaným detailom a jedinečnému dizajnu jednou z najexkluzívnejších postelí Hästens. Nehovoriac o skutočnosti, že ide zároveň o posteľ snov. Vyvinuli sme unikátnu metódu vrstvenia, ktorá tejto posteli dodáva výnimočnú mäkkosť, poddajnosť a pružnosť. Nezáležína tom, koľkokrát sa v nej za noc otočíte – vaše telo bude mať vždy potrebnú podporu. Hästens 2000T s unikátnym vrchným matracom je tou správnou voľbou pre všetkých, ktorí majú výnimočné nároky na pohodlie.

 

Pružnosť a podpora

Pružiny postele Hästens 2000T sa upevňujú jednotlivo. Každá pružina je obalená textilným púzdrom a pri záťaži sa pohybuje nezávisle od ostatných. Posteľ tak pri spánku a odpočinku poskytuje maximálne pohodlie. Vďaka dvom patentovaným pružinovým systémom, v kombinácii s pružinovým systémom Bonell v spodnej časti, je posteľ 2000T výnimočne pružná a pohodlná.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ručná výroba – v záujme bezpečnosti

 

Najbezpečnejší spôsob, ako zaistiť, aby bola posteľ tej najvyššej kvality a mala čo najdlhšiu životnosť, je vyrobiť ju ručne. Postele Hästens preto výhradne ručne vyrábajú a ručne zostavujú skúsení a zodpovední remeselníci s dlhoročnou praxou. Ručne sa tiež šije každá časť matraca – jedine táto výrobná metóda podľa nás vedie k zrodu dokonalého matraca.

 

Každý prírodný materiál má svoje presne určené miesto, a vďaka tomu máte rovnaké pohodlie na celej ploche matraca, od jedného konca po druhý. Po starostlivej a prísnej kontrole kvality umiestníme na spodnú časť postele plaketu s vašou osobnou menovkou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2000T II small v2

 

Postele Hästens 2000T vyrábame unikátnou metódou vrstvenia konských vlasov a bavlny/vlny Vďaka tomu sa môžu elastické konské vlasy lepšie prispôsobiť priestoru medzi mäkkými vrstvami bavlny/vlny. Táto technika poskytuje vyššie hodnotenie TOG a väčšie pohodlie a zaručuje maximálnu mäkkosť a pružnosť. Posteľ je maximálne komfortná a dokonale si v nej odpočiniete.

Rozmery

Posteľ Hästens 2000T je dodávaná v štandardných rozmeroch, viď tabuľka.  V prípade ak máte záujem o väčší rozmer, kontaktujte predajcu Hästens, ktorý vám určí presnú cenu. Rozdelenie spodnej časti je dostupné od šírky 150 cm.

Pevnosť

Môžete si vybrať, či chcete posteľ Hästens 2000T s mäkkým, stredne tvrdým, tvrdým alebo extra tvrdým pružinovým systémom. Za rôzne úrovne pevnosti na každej polovici postele je doplatok. Platí pre šírku 160 cm a viac. Upozorňujeme, že postele so šírkou 160 cm s rôznymi úrovňami pevnosti matracu sa môžu na mäkšej časti zdať užšie.

Výška
Výška postele Hästens 2000T (vrátane štandardných nôh s výškou 9 cm) je 69 cm – vrátane BV 69 cm, BJ 73 cm a BJX alebo BJX Luxury 76 cm.

Nohy

Typ nôh je podľa individuálneho výberu. Nohy sú zahrnuté v cene postele. Neplatí pre nohy Base.

Záruka

Záruka na postele Hästens je 25 rokov (od dátumu doručenia) na poškodenie pružín a rámu.

2000TII White Final S

 

BJX Luxury vrchný matrac

1. čalúnenie (100-percentná bavlna)

2. bavlna/vlna

3. pravé konské vlasy

4. bavlna/vlna

5. pravé konské vlasy

6. bavlna/vlna

7. čalúnenie (100-percentná bavlna)


Obojstranný pružinový matrac

8. časti čalúnené strečovou bavlnou, 100-percentná bavlna

9. bavlna/vlna

10. pravé konské vlasy

11. bavlna/vlna

12. pravé konské vlasy

13. bavlna/vlna

14. patentovaný pružinový systém, výška 18 cm, individuálne odpružený extra silnými pružinami pozdĺž okrajov a stabilizátormi a vystuženými rohovými pružinami

15. bavlna/vlna

16. pravé konské vlasy

17. bavlna/vlna

18. pravé konské vlasy

19. bavlna/vlna

20. čalúnenie (100-percentná bavlna)

Spodná časť

21. čalúnenie (100-percentná bavlna)

22. bavlna/vlna

23. pravé konské vlasy

24. bavlna/vlna

25. patentovaný pružinový systém, výška 8 cm, vystužené pružiny pozdĺž okrajov a ľanové vatovanie v rohoch

26. ľan

27. pružinový systém Bonell, výška 13 cm

28. ľan

29. výška 16,8 cm, vystužený drevený rám – borovicový masív, spodná bavlnená vrstva zamedzí prenikaniu prachu zospodu a umožní ľahšie vysávanie spodnej časti postele. Vrytá osobná plaketa. Hliníkové rohové kovanie.

 

svartruta blaruta grafitgra gronruta graruta limeruta
rodruta s12 silverruta svartsvart brun marin
sand vitruta vinrod gulruta mellanbla  

top-matracepostelne-nohypostelne-cela