Hästens

Naša vášeň je spánok. A naša misia je zmeniť svet kvalitným a ničím nerušením spánkom. A preto vytvárame najlepšie postele na svete pre ten najlepší spánok aký si viete predstaviť. Tieto švédske postele majú dlhoročníú tradíciu založenú na dokonalom remeselnom spracovaní už od roku 1852.

Na základe vízie vytvárania skutočného umenia, nie sú akceptované žiadne nedokonalosti, a preto sa právom pýšime najlepšími posteľami pre Vaše sny. Používame výlučne prírodné materiály, ktoré sú v prírode obnoviteľné ako napríklad konské vlasy, bavlnu, vlnu, perie a švédske borovice pre najvyššie pohodlie, komfort, podporu a kvalitu Vašeho spánku. Exkluzivita postelí Hästens spočíva aj v environmentálnom ocenení "Swedish Swan", ktoré získali ako prvý výrobca na trhu.

Vďaka prírodným materiálom, ktoré sú dušou postelí Hästens, môžete spať konečne prirodzene a nerušene po celú noc. Spanie v našich posteliach je zdraviu prospešné a posilňujúce, vďaka všetkým elementom, ktoré sa na tom zúčastňujú. Každý deň a každú noc Vám zaručujeme lepšiu energiu, zlepšenú náladu a mladší vzhľad. Je to investícia do Vášho šťastia a zdravia. 

Aj po 160 rokov, si Hästens udržiava svoje výhradné postavenie na trhu so zameraním na kvalitné ručné spracovanie, prírodné materiály a jedinečný dizajn. 

Toto je SPÁNOK...